Taylan Gıda

Taşıma Yemek

Özel donanımlara sahip mutfaklarımızda üretilen yemekler, müşterinin isteklerine göre planlanarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan yemekler eğitimli ve nitelikli personel tarafından özel araçlarla servis edilir.

hakkimizda_6
hakkimizda_8
Taylan Gıda

Yerinde Üretim

Taylan, müşterilerinin mutfaklarında da üretim yapabilmektedir. Uzman ve tecrübeli personeliyle hammadde tedarik, üretim ve servis aşamalarında hizmet vermektedir. Mutfağınızda üretim yaptırarak hem kendi kaynaklarınızı daha etkin kullanacak hem de kendi işinize daha fazla konsantre olacaksınız. Çünkü firmamız mutfağınızı kendi mutfağı gibi benimseyerek tüm periyodik temizlik ve bakımlarını gerçekleştirmektedir.

Taylan Gıda

Restoran

Taylan, İzmir – İstanbul Karayolu üzerinde modern restoranıyla kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri ile sabah saat 07:00’den akşam saat 23.00’a kadar hizmet vermektedir. Manisa şehir merkezine 3 km uzaklıkta, Organize Sanayi Bölgesi’ne 500 mt uzaklıkta ki Taylan Plaza Restoran da 500 kişi aynı anda özel yemeklerimizden tadabilir. Üstelik öğle yemeği saatlerinde Organize Sanayi Bölgesi çalışanlarına özel servislerimiz ile ulaşım problemini de ortadan kaldırdık.

hakkimizda_1
hakkimizda_9
Taylan Gıda

Salonlar

Taylan Plaza’da iki adet çok amaçlı salonumuz bulunmaktadır. İster özel gün ve toplantılarınız için isterseniz düğün ve sünnet organizasyonlarınız için.

Taylan Gıda

Özel Organizasyonlar

Her türlü açılış, kokteyl, davet, toplantı ve piknik gibi özel organizasyonlarınızda uzman personel ve şeçmiş olduğunuz menü ile hizmet vermekteyiz.

hakkimizda_10

Tek Numara Tüm Taylan
444 1928